Тиждень безбар’єрності в Холмківській сільській раді: простір рівних можливостей для кожного
У межах реалізації державної політики у сфері безбар’єрності та формування суспільства рівних можливостей 25–26 травня 2026 року в Холмківській громаді відбудеться Тиждень безбар’єрності. Ініціатива буде спрямована на підвищення рівня обізнаності мешканців громади щодо доступності послуг, об’єктів інфраструктури та створення доступного середовища для всіх категорій населення, зокрема осіб з інвалідністю та маломобільних груп.
Упродовж тижня заплановано проведення інформаційних, освітніх та практичних заходів в онлайн та офлайн форматах.
Серед ключових заходів:
- «Безбар’єрний ЦНАП: рішення, доступність, комфорт» — ознайомлення з реалізованими рішеннями щодо забезпечення доступності адміністративних послуг та створення комфортних умов для відвідувачів (25.05.2026 р. в с. Холмок);
- «Сприяння доступу до спортивної інфраструктури» — інформаційний захід щодо забезпечення рівного доступу до закладів фізичної культури і спорту для всіх груп населення;
- «Новий читач: практичне використання тифлокомплексу» — освітній захід, присвячений практичному ознайомленню із сучасними засобами підтримки доступності для осіб з порушеннями зору (26.05.2026р. с. Шишлівці).
Проведення Тижня безбар’єрності сприятиме формуванню доступного середовища, популяризації принципів інклюзії та підвищенню уваги до потреб усіх мешканців громади.











