Соціальна сфера

Перелік послуг:

1. Видача направлення на проходження обласної медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями.
  2. Видача направлення (путівки) особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ сфери управління Мінсоцполітики та/або структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольських міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад.
  3. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
  4. Видача посвідчення особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
  5. Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку- інтернату.
  6. Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяким категоріям осіб з інвалідністю.
  7. Виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-Героїня».
  8. Виплата грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
  9. Встановлення статусу члена сім’ї загиблого ветерана війни.
  10. Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни.
  11. Встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
  12. Встановлення статусу учасника війни.
  13. Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  14. Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
  15. Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
  16. Надання тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
  17. Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
  18. Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
  19. Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям.
  20. Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.
  21. Надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
  22. Надання державної допомоги при народженні дитини.
  23. Надання державної допомоги при усиновленні дитини.
  24. Надання надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
  25. Надання пільг на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу.
  26. Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
  27. Оплата послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.
  28. У становлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.
  29. Призначення щомісячної адресної допомоги переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
  30. Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
  31. Призначення та виплата компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам ліквідації ядерних аварій, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, потерпілим від радіаційного опромінення, віднесених до категорій 1,2 та 3, дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи.