Ботфалва

КОАТУУ: 2124886802
Поштовий індекс: 89420

Ботфалва - село в Ужгородському районі Закарпатської області на ріці Уж.

Молодше від Тарнівців та Шишлівців. Уперше воно згадується 1427 року. Землями села володіли дві родини угорських поміщиків Доцу і Драгфі. Нинішня назва села походить з 1498 року. В XVI столітті тут налічувалося 9 домогосподарств і 35 родин кріпаків. А 1567 року у зв'язку з епідемією чуми тут залишилось тільки 6 сімей. Більше цікавих фактів історія, на жаль, до нас не донесла.

На сьогоднішній день  на території населеного пункту  функціонує реформаторська релігійна громада.  Футбольне  поле  де тренується місцева дитяча команда.

Загальна площа населеного пункту складає 1,318 кв. км.  Національний склад населення: українці, угорці, русини, роми загальна кількість яких налічує 620 осіб.