Зразковий хореографічний ансамбль "Наша файта" будинку культури с. Сторожниця

Зразковий хореографічний ансамбль  «Наша Файта» заснований у 2007 році і до сьогоднішнього дня функціонує при будинку культури с.Сторожниця під керівництвом Мирослави Огразанської. Почесне звання «зразковий» - колектив отримав у 2016 році. В ансамблі займаються діти віком від 5-ти років в 3-х вікових категоріях.

Колектив є постійним учасником обласних, районних та міських фестивалів. Неодноразово здобував призові місця та гран-прі на міжнародних та всеукраїнських конкурсах , таких як: всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії Героя України Мирослава Вантуха, всеукраїнський фестиваль – конкурс народної хореографія ім.. Павла Вірського, всеукраїнський конкурс «Талановиті діти України», міжнародний дитячо-юнацький конкурс «Яскрава країна», міжнародний фестиваль-конкурс «Прага – серце народів»  та багато інших.

З концертними програмами відвідав країни Європи – Словаччину, Чешську республіку, Угорщину, Румунія, Австрію а також двічі побував на карнавалі у далекій Нігерії.  Головною метою ансамблю є збереження, розвиток та популяризація культури та народних традицій не лише місцевого населення але й національних меншин Закарпаття. Особливу увагу в ансамблі приділяють словацькій культурі , оскільки Сторожниця – в якому колектив функціонує є селом,в якому густо проживає словацька діаспора.