18 Квітня, 2024 р., 15:24

20 Березня, 2024 р., 09:11
У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.
18 Березня, 2024 р., 11:08
У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Закону України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення”,  Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затвердженими наказом Мінжитлокомунгоспу від 27 червня 2008 р. № 190, керуючись рішеннями Холмківської сільської ради від 31.07.2023 року№ 363, та від 22.08.2023 року № 1552/УІІІ- 2023 Холмківська сільська рада інформує мешканців сіл Кінчеш та Коритняни, що з 01.04.2024 року послуги водопостачання споживачам у вказаних населених пунктах буде здійснюватися Державним комунальним підприємством  «Розівка» виключно на договірних засадах, на підставі Типових договорів зі змістом яких можна ознайомитися за наступним посиланням, QR кодом в кінці цього оголошення чи на офіційному веб сайті Верховної Ради України.