Проєкт рішення

Дата: 12.04.2021 16:46

Про місцеві податки та збори

Керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до статей 7, 8, 10, 12 розділу І, розділів ХІІ, XIV Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 „Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки” сільська рада вирішила:

1. Встановити на території Холмківській сільській раді такі місцеві податки і збори:

1.1. Податок на майно, який складається з:

1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
      2. Транспортного податку;
      3. Плати за землю;
      4. Єдиний податок;
      5. Збір за місця для паркування транспортних засобів;
      6. Туристичний збір.

2. Затвердити положення про:

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 1);

- транспортний податок (додаток 2);

- плату за землю (земельний податок) ( додаток 3);

- єдиний податок (додаток 4);

- збір за місця для паркування транспортних засобів (додаток 5);

- туристичний збір (додаток 6).

3. Визнати такими, що втратили чинність:

- рішення VІІ сесії Холмківської сільської ради VІІ скликання від 14 липня 2020 року «Про встановлення місцевих податків та зборів»;

- рішення сорок першої (позачергової) сесії  Коритнянської сільської ради VІІ скликання від 14 липня 2020 року № 941 «Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік» (зі змінами і доповненнями);

- рішення сорок першої (позачергової) сесії  Коритнянської сільської ради VІІ скликання від 14 липня 2020 року № 942 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік»;

- рішення сорок першої (позачергової) сесії  Коритнянської сільської ради VІІ скликання від 14 липня 2020 року № 943 «Про встановлення туристичного збору»;

- рішення сорок першої (позачергової) сесії  Коритнянської сільської ради VІІ скликання від 14 липня 2020 року № 944 «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів»;

- рішення десятої сесії  Коритнянської сільської ради VІ скликання від 23 грудня 2011 року № 161 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців першої та другої групи платників єдиного податку» (зі змінами і доповненнями).

3. Рішення набирає чинність з 01 січня 2022 року, підлягає розміщенню на офіційному сайті Холмківської сільської ради в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію з  питань фінансів, бюджету, планування соціального-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Дворського В.М.).

Сільський голова                                                               Тетяна ВАЧИЛЯ

Переглянути весь документ

Додатки:

Додаток 1 (положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Холмківської сільської ради)

Додаток 1.1 (ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки)

Додаток 2 (положення про транспортний податок на території Холмківської сільської ради)

Додаток 3 (положення про плату за землю (земельний податок) на території Холмківської сільської ради)

Додаток 3.1 (ставки про плату за землю (земельний податок) на території Холмківської сільської ради )

Додаток 3.2 (перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до

пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку)

Додаток 4 (Положення про єдиний податок на території Холмківської сільської ради)

Додаток 4.1 (Ставки єдиного податку)