Свято для діток

Дата: 07.06.2021 08:11
Кількість переглядів: 139

3 червня відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей для учнів 5 - 10 класів Холмківської громади.
Цікаву розважальну програму підготували Дитяча юнацька спортивна школа, Відділ культури та Відділ освіти за сприяння голови Холмківської сільської ради Тетяни Вачилі. Проводилися змагання з футбольного багатоборства, козацьких забав та гирьового спорту під керівництвом заступника директора Дитячої юнацької спортивної школи Віктора Пребуша. Представили показові виступи з художньої гімнастики, керівник Галина Михайлова, дзюдо, керівник директор Дитячої юнацької спортивної школи Дмитро Смагін та важкої атлетики, керівник Роман Джупина. Провів майстер - клас з бадмінтону Олексій Пилипів.
Концертну програму підготували учні Коритнянівської та Тарновецької дитячої школи мистецтв, директори Тетяна Іллар, Софія Рябець, виступав зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Наша файта» та «Файтенята», керівники Мирослава Огразанська, Іштван Кекерчень, народний вокальний ансамбль «Арніка», керівник Вікторія Балог, власну творчість представила поетеса Аліна Драгун - Івашкович, керівник гуртка художнього слова «Чарівне слово» клубу села Коритняни, ведуча концерту Іванна Желізняк.

На святі були присутні голова Холмківської сільської ради Тетяна Вачиля, в.о. начальника відділу освіти Павло Сливка, в.о. начальника відділу культури Леся Дубенко, начальник служби у справах дітей Ганна Повханич, начальник відділу молоді та спорту Руслан Пишка, староста Коритнянівського старостинського округа Галина Булак, депутати В’ячеслав Дворський та Ігор Бадида. Також завітав чемпіон світу та Європи з дзюдо Ренат Мирзалиєв.