Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Холмківської сільської ради

Дата: 20.07.2021 09:01

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Холмківської сільської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Начальника відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Холмківської сільської ради - 1 (одна) штатна одиниця.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача;

Для участі у конкурсі подаються такі документи : заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність); 2 фотографії розміром 4x6 см; копії документів про освіту; документ про повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; копія документа, який посвідчує особу громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідних посад виконавчого комітету Холмківської сільської ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Звертатися за адресою: с. Холмок, вул. Свободи, 50