Дата: 26.08.2021 16:31

«Холмківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області повідомляє про прийняття Закарпатським окружним адміністративним судом до провадження справи №260/1336/18 за позовом Комунального підприємства "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода" до Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, за участі третіх осіб: Закарпатська обласна рада, Прокуратура Закарпатської області, Державна служба геології та надр України, Закарпатська обласна державна адміністрація, Грицище Еміл Федорович, Коваль Микола Миколайович, Гал Антоніна Сергіївна, Зінич Віталій Михайлович, Ворожильник Михайло Михайлович, Івашкович Свтілана Захарівна, Булак Ігор Миколайович, про визнання протиправним та скасувати рішення 21 сесії 7 скликання Коритнянської сільської ради від 30.08.2018 № 502 «Про затвердження генерального плану сільського населеного пункту села Коритняни, Ужгородського району», яким затверджено містобудівну документацію на місцевому рівні - Генеральний план сільського населеного пункту села Коритняни Ужгородського району та зобов'язання вчинити певні дії»