Відкритий Чемпіонат України з дзюдо та відкритий турнір «Кубок Закарпаття»

Дата: 11.10.2021 11:31

Фото без опису2-3 жовтня в обласному центрі Закарпаття, в місті Ужгород, проходив Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 17 років. Паралельно з ним проходив традиційний відкритий турнір 18 «Кубок Закарпаття».

Змагання зібрали понад 600 спортсменів цього віку (2005-2007 р.н.), а точніше - 612 (439 юнаків і 173 дівчини). Боролися в 8 вагових категоріях у дівчат і 9 у юнаків. Також були представники чотирьох європейських країн: Угорщини, Румунії, Молдови, Нідерландів.

Закарпатську область представляли 17 осіб (10 юнаків і 7 дівчат) з таких шкіл області:
КЗ «ДЮСШ №1 м. Ужгород»
КЗ ДЮСШ Холмковской с/р,
ГО «Тотем дзюдо» м. Іршава.

У перший день змагань спортсмени боролися в таких вагових категоріях: 40, 44, 48, 52, 57 (дівчата), 46, 50, 55, 60 (юнаки). У другий день боролися: 63, 70, +70 (дівчата), 66, 73, 81, 90, +90 (юнаки).

Також, пишаємось, що Закарпаття у суддівстві представляв тренер КЗ ДЮСШ Холмківської с/р Черняк Олекснадр, суддя першої категорії.

Ми раді, що наша школа приймала активну участь у організації таких масштабних змагань.