Детальний план с.Кінчеш, вул. Коритнянська

Дата: 05.11.2021 13:11

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до

Звіту про СЕО  до проекту «Детальний план території для будівництва складу-магазину в

с. Кінчеш,  вул. Коритнянська, Ужгородського району»

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території для будівництва складу-магазину в с. Кінчеш,

вул. Коритнянська, Ужгородського району»

Головна мета розробки детального плану території – уточнення планувальної структури і функціонального призначення проектованої земельної ділянки для  будівництва складу-магазину.

Детальний план території розроблено на підставі:

1. Рішення Холмківської сільської  ради  від 29 червня  2021 року №471/VIII-2021
  2. Завдання на розроблення детального плану території.

Розробник проекту детального плану території – ФОП Ольховик Олександр Ігорович.

Головний архітектор проекту -  Віровбал В.Й.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку –  ФОП Ольховик Олександр Ігорович.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Холмківська сільська рада

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Звіту зі стратегічної екологічної оцінки до детального плану території «Детальний план території для будівництва складу-магазину в с. Кінчеш,  вул. Коритнянська, Ужгородського району», розпочато з дня їх оприлюднення, а саме: 05 листопада 2021 року на сайті Холмківської сільської ради:                                   https://holmkivska-gromada.gov.ua та  триватиме до 05 грудня  2021 р. включно.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

07 грудня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні Холмківської сільської ради за адресою: с.Холмок,                 вул. Свободи, 50,  Закарпатська обл.

Ознайомитися з проектом Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території для будівництва складу-магазину в с. Кінчеш, вул. Коритнянська, Ужгородського району»  можна в приміщенні Холмківської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., с.Холмок, вул. Свободи, 50.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки до проекту Детального плану території подаються до Холмківської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., с.Холмок, вул. Свободи, 50. Відповідальна особа: Калинич І.І. ,  e-mail:  xolmoksilrada@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів,  тобто до 05 грудня 2021 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

Детальний план

Звіт СЕО