68 окремий батальйон територіальної оборони Ужгородського району 101 бригади сил територіальної оборони запрошує на військову службу за контрактом!

Дата: 31.01.2022 16:17

Фото без опису Збройні Сили територіальної оборони України - це окремий вид Збройних Сил України, на який покладається здійснення територіальної оборони України.

Завданнями Збройних Сил територіальної оборони України є:

• охорона та захист державного кордону;

• забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);

• охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;

• боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

• підтримання правового режиму воєнного стану

Укласти контракт на службу в резерві у територіальних бригадах може будь-який громадянин України віком від 18 до 57 років, незалежно від статі. При цьому призовникам два контракти в резерві по 3 роки замінюють строкову службу. Частіша резервістів тероборони не мають бойового досвіду. Потрібних навичок бійці набувають на зборах та вишколах.

Перевага такої служби в тому, що військові служитимуть поруч із домівкою та, власне кажучи, захищатимуть свою малу Батьківщину та родину.

Усім військовослужбовцям зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

За детальною інформацією звертайтеся за вказаною адресою:

м. Ужгород, вул. Бородіна, 22

або за вказаним номером телефону: 050-97-43-198 (Командир батальйону, майор Чуйко Олександр Володимирович)