ПОСЛУГИ ЩОДО ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ВПО, ТА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ

Дата: 07.04.2022 14:34

ХОЛМКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ІНФОРМУЄ!

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ можуть подати до ЦНАП Холмківської сільської ради (с. Холмок вул. Свободи 50), чи до старостинських октугів (с. Коритняни    за місцем проживання.

Допомога надається щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, у таких розмірах:

для осіб з інвалідністю та дітей - 3 000 гривень;

для інших осіб - 2 000 гривень.

Допомога виплачується за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

Допомога внутрішньо переміщеним особам, які звернулися за її наданням до 14 квітня 2022 року, надається починаючи з березня 2022 року.

Допомога на проживання призначається автоматично без подання додаткового звернення внутрішньо переміщеним особам, які станом на 1 березня 2022 р. отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Заява про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам за формою згідно з додатком 1 .

У заяві зазначається:

прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) заявника;

реєстраційний номер облікової картки платника податків;

дата народження;

відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, звідки перемістилася особа;

адреса місця, куди перемістилася особа, та контактний номер телефону;

номер поточного рахунка із спеціальним режимом використання для зарахування допомоги «єПідтримка» або номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) заявника для виплати допомоги;

наявність статусу особи з інвалідністю;

відомості про неповнолітніх дітей, які перемістилися разом із внутрішньо переміщеною особою.

Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків.

Заява вважається поданою в разі заповнення особою всіх полів форми.

До заяви додається:

Копія Довідки ВПО;

Копія паспорта, або  ID картки +додаток

Копія ідентифікаційного коду,

Копія свідоцтва про народження дитини;

Документ що підтверджує інвалідність.

Обробка персональних даних внутрішньо переміщених осіб, які подають заяву, здійснюється відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Неповнолітня дитина має право самостійно звернутися за призначенням допомоги.

Заяву про виплату допомоги малолітній дитині, яка прибула без супроводження законного представника, може подавати від її імені родич (баба, дід, прабаба, прадід, повнолітні брат або сестра, тітка, дядько) або вітчим, мачуха, у яких проживає (перебуває) дитина.

Внутрішньо переміщені особи несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої для отримання допомоги.

ОДНОЧАСНО ПОВІДОМЛЄМО ЩО ПОСЛУГИ ЩОДО ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ВПО, ТА ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ БУДУТЬ ДОСТУПНІ В ЗАСТОСУНКУ ДІЯ.