Оформлення ID+закордонний паспорт

Дата: 31.05.2022 13:39

В Ужгородському відділі №2 ГУ ДМС у Закарпатській області, що за адресою: с. Кінчеш, вул. Шевченка, 60, одночасно можна оформити два паспорти

З 23 травня 2022 року є можливість одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

До речі, великих черг у підрозділі нема.

Переваги одночасного оформлення громадянського та закордонного паспортів в Ужгородському відділі №2 вже оцінили заявники.

Хто може отримати нову послугу «ІD + ЗП»

Це можливо

• у разі оформлення ІD вперше у 14 років,
  • у разі зміни прізвища, втрати чи пошкодження громадянського паспорта.

Вартість 1105 грн( за обидва документи у звичайному режимі) та 1583 грн(за обидва документи терміново).

У разі оформлення у 14 років сплачується лише вартість закордонного паспорта.
І жодних інших додаткових платежів!

Терміни виготовлення у зв’язку з воєнним станом будуть перевищені.

Просимо це врахувати.
Працюємо для Перемоги!