Детальний план території земельної ділянки в с. Тарнівці, вул. Миру

Дата: 26.08.2022 15:09

Холмківська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 2124886801:04:002:0016, пл. 0,1201 га., в с. Тарнівці,  вул. Миру 26 та ЗВІТ по СЕО.

МЕТА ТА ПІДСТАВА розроблення  детального плану – визначення планувально-просторової організації забудови в с.Тарнівці.

Проект розроблено на підставі рішення XII сесії VIII скликання Холмківської сільської ради від 06 грудня 2021 року № 945/VIII-2021 та завдання на проектування.

Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку  -  ФОП  Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Холмківська сільська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 26 серпня 2022 р. на сайті Холмківської сільської ради   ohttps://holmkivska-gromada.gov.ua та триватиме до 26 вересня 2022 року.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

27 вересня 2022 року о 10.00 год. у приміщенні Холмківської сільської ради за адресою:  89427, Закарпатська обл., с. Холмок, вул. Свободи,50, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні відділу містобудування та архітектури апарату Холмківської сільської ради за адресою: с. Сторожниця,                         вул. Шевченка,  2.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до відділу містобудування та архітектури апарату Холмківської сільської ради за адресою: 89421,                       с. Сторожниця, вул. Шевченка, 2, е-mail: аrch_holmoksr@ukr.net.

Відповідальна особа – начальник відділу містобудування та архітектури апарату Холмківської сільради – Денис Галина Михайлівна.

Строк подання зауважень і пропозицій 26 вересня 2022 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.