Засідання виконавчого комітету від 12 вересня 2022 року

Дата: 02.09.2022 11:02

засідання виконавчого комітету Холмківської сільської ради

від 12 вересня 2022 року

1. Про затвердження тарифу вивезення побутового сміття ПП «ЖЕК ПБК»
  2. Про включення до списку громадян, що потребують позачергового отримання житлового приміщення а взяття на квартирний облік
  3. Про надання дозволу на встановлення полусфер
  4. Про надання дозволу на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна право власності на яке або право користування яким мають діти.
  5. Про надання дозволу на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна право власності на яке або право користування яким мають діти.
  6. Про надання повної цивільної дієздатності дитині, позбавленій батьківського піклування та припинення піклування на нею
  7. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування
  8. Про надання дозволу на встановлення платіжних терміналів.
  9. Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.
  10. Про утворення колегії відділу освіти Холмківської сільської ради.
  11. Про мережу закладів освіти Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області на 2022-2023 навчальний рік
  12. Про організацію харчування в закладах освіти Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
  13. Про організацію підвозу учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Холмківської сільської ради у другому півріччі 2022року.
  14. Про встановлення вартості харчування в ЗДО Холмківської сільської ради на 2022 рік та звільнення від оплати за харчування дітей пільгових категорій.

Голова виконавчого комітету                          Тетяна ВАЧИЛЯ