Проєкт рішення 22 сесії VIII скликання від 22.12.2022

Дата: 13.12.2022 14:47

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

від 22 грудня 2022 року до ХХІI сесії VІII скликання

1. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Холмківської сільської ради на 2023 рік
  2. Про затвердження програми забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення на території Холмківської сільської ради та за певними категоріями захворювань на 2023 рік.
  3. Про затвердження Програми «ТУРБОТА» на 2023 рік.
  4. Про затвердження Програми утримання та розвитку благоустрою населених пунктів сільської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про затвердження  Програми  «Питна вода» на 2023 рік.
  6. Про затвердження Програми землеустрою на території Холмківської сільської ради на 2023 рік.
  7. Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг на території Холмківської сільської ради на 2023 рік .
  8. Про затвердження програми природоохоронних заходів на 2023 рік.
  9. Про затвердження Програми «Власний дім» на 2023 рік.
  10. Про затвердження Програми розвитку культури в Холмківській сільській раді на 2023 рік.
  11. Про затвердження програми „Шкільне харчування” на 2023 рік.
  12. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Холмківської сільської ради на 2023 рік.
  13. Про бюджет Холмківської сільської  територіальної громади на 2023 рік.
  14. Про преміювання та виплату матеріальних допомог.
  15. Про додаткових штатних одиниць КЗ  ДЮСШ.
  16. Про введення штатної одиниці (відділ культури).
  17. Про присвоєння чергових рангів.
  18. Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату сільської ради.
  19. Про затвердження порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Холмківської сільської ради Ужгородського району» зі змінами у IV кварталі 2022 року.
  20. Про затвердження порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Холмківської сільської ради Ужгородського району».
  21. Про затвердження статутів комунальних підприємств у новій редакції.
  22. Про звернення до Президента України про присвоєння вищого ступеня державної відзнаки - звання Герой України (посмертно) КУЦИНУ Олегу Івановичу
  23. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється
  24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди ПрАТ “Закарпаттяобленерго”
  26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Гуй Н. І.
  27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Вірван М. І.
  28. Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Шевченка, 31-Г, с. Сторожниця
  29. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється
  30. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ “Закарпаттяобленерго”
  31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється  гр. Барзун О. В.
  32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  33. Про визнання рішень такими, що втратили чинність
  34. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою МПП “ІДЕЯ”
  35. Про затвердження детального плану території с. Кінчеш