Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування – «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки вул. Садова, с. Сторожниця»

Дата: 12.05.2023 10:56

ЗАЯВА

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

документу державного планування – «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 2124886300:02:010:0007 із земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землі житлової  та громадської забудови вул. Садова,  с. Сторожниця, Холмківської сільської ради,  Ужгородського району, Закарпатської області».

1. ЗАМОВНИК: виконавчий комітет Холмківської сільської ради, адреса: вул.Свободи, б. 50, с. Холмок, Ужгородський район, Закарпатська область, 89422, http: х[email protected]

2. ВИД ТА ОСНОВНІ ЦІЛІ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ЙОГО ЗВ’ЯЗОК З ІНШИМИ ДОКУМЕНТАМИ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ.

Детальний план території є містобудівною документацією місцевого рівня, яка розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Об’єкт цього дослідження – земельна ділянка - в с. Сторожниця, вул.Садова, площею 1,3211 га.

Детальний план території  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 2124886300:02:010:0007 із земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землі житлової  та громадської забудови вул. Садова,  с. Сторожниця, Холмківської сільської ради,  Ужгородського району, Закарпатської області, розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, встановлення меж населеного пункту, а також з метою оптимальної функціональної організації поселення, яка має забезпечувати розвиток та реконструкцію сільського поселення, найкращі умови проживання та праці.

Ділянка на яку розробляється ДПТ розташована в с. Сторожниця, вул.Садова, і обмежена:

• з півночі – землями комунальної власності Холмківської сільської ради;
  • зі сходу – землями загального користування вул. Садова;

-    з півдня – землями комунальної власності Холмківської сільської ради;

-  з заходу – землями сільськогосподарського призначення.

Детальний  план  передбачає:

- визначення майбутніх потреб переважних напрямів використання території;

- урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування  забудови та іншого використання територій;

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОКУМЕНТ