Робоча зустріч з командою проєкту МОМ «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Закарпатській області»
Чергова зустріч експертів команди проекту МОМ «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Закарпатській області» ЗГЖО Веста Інни Сабадош і Михайла Давиденко, відбулася з головою Холмківської територіальної громади Ужгородського району Тетяною Вачіля та керівником центру надання соціальних послуг Віктором Снісаренко.
Метою зустрічі було налагодження співпраці, обговорення проблеми життєдіяльність громади, особливості врядування, питання представництва і захист прав і інтересів місцевого населення, виявлення і надання пакету допомоги постраждалих категорій населення в рамках виконання проекту МОМ.
Холмківська територіальна громада об'єднує 10 населених пунктів, деякі з яких межують з державним кордоном України та Республікою Словаччина. Населення громади є активним учасником міграційних процесів та транскордонного життя. Тож увага до проблем, які пов'язані з питаннями захисту постраждалих від торгівлі людьми, трудової експлуатації і насильства, були в центрі уваги при обговоренні.
Учасники обмінялися думками щодо організації роботи в рамках виконання прийнятої Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, реалізації заходів проекту МОМ, обговорені питання покращення інформування членів громади з проблеми та ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Голова Холмківької ТГ зазначила, що тільки об'єднавши зусилля вдасться побудувати дієвий механізм виявлення і протидії випадків торгівлі людьми, експлуатації, ҐЗН та експлуатації
Проєкт втілюється завдяки Представництву Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine, Агентству США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Українаne - USAID Україна.