Дата: 11.12.2023 11:31

Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України:✅Стартують виплати на капітальні ремонти для тих, чиє житло було пошкоджено через російську агресію. Сьогодні передано на виплату 665 мільйонів гривень для майже 3 тисяч людей.

🏘️Це черговий етап програми єВідновлення – державної грошової допомоги – максимальним розміром до 350 тисяч гривень за квартиру і 500 тисяч за приватний будинок. Гроші будуть надходити двома траншами. Спочатку 70% від погодженої суми, згодом – ще 30%.

🛠️На відміну від першого етапу – виплатам на термінові ремонти розміром до 200 тисяч гривень – тут ми вводимо обовʼязкову систему подання звітів. Їх буде два. Перший – проміжний, коли використана перша частина траншу. І фінальний – коли ремонт вже зроблений.

✒️Для подачі повідомлення про завершений або проміжний ремонт потрібно:

✔️ Увійти в розділ єВідновлення — «Заяви на виплати»

✔️ Обрати об'єкт, про ремонт якого хочете повідомити.

✔️ Натиснути на «Повідомити про ремонт».

✔️ Зазначити, на якому етапі ремонт.

✔️Додати до 10 фото, які підтверджують факт виконання ремонту (наприклад фото будматеріалів та чеків). Кожне фото не має перевищувати 5 МБ.

✔️Надіслати повідомлення.

Ось і все, за потребою, комісія зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Важливо, другий транш може прийти лише після перевірки комісії місцевої ради.

ℹ️І користуючись нагодою, додам, що понад 26 тисяч українських родин вже отримали кошти на термінові ремонти, загальною сумою у більш як 2 мільярди гривень.

Наталія Козловська