Перевірка торгових точок на предмет продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років

Дата: 29.03.2024 17:27

19.03.2024р. начальником служби у справах дітей  Холмківської сільської ради Ганною Повханич спільно з  інспектором сектору ЮП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області лейтенантом поліції Світланою Теменко проведено рейд щодо перевірки торгових точок на предмет продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років в магазинах, які розташовані на території Холмківської сільської ради.
За підсумками проведення рейду фактів продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім особам не зафіксовано, неповнолітніх дітей, які займались жебракуванням не виявлено. Власників та продавців торгових закладів попереджено про адміністративну відповідальність за порушення чинного законодавства і повідомлено про розміри штрафів. Також службою ведеться контроль щодо наявності у торгових точках табличок про заборону продажу спиртних напоїв неповнолітнім та стан виконання даної заборони.