Шановні громадяни! Щодо в’їзду, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу

Дата: 08.04.2024 08:17

В’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Ужгородського району здійснюється на підставі дозволу виданого 94 прикордонним загоном Державної прикордонної служби України. Такий дозвіл діє лише в межах прикордонної смуги на території Ужгородського району Закарпатської області.
Дозвіл надається на безоплатній основі протягом 10 робочих днів з дня надходження звернення.
В зверненні вказується:
прізвище, ім’я та по батькові (за наявності);
дата народження;
громадянство особи, яка перебуватиме у межах прикордонної смуги;
реквізити документа, що посвідчує її особу;
місце проживання (місце перебування);
засоби зв’язку;
вид дозволу (на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск); строк дії дозволу (для дозволів на в’їзд і провадження робіт);
мета отримання дозволу;
правові підстави для отримання дозволу.
Дозвіл на проживання жителів місцевостей, розташованих у межах прикордонної смуги, надається безстроково.
До звернення громадян України про надання дозволу додаються:
копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також повноваження на подання звернення — у разі подання звернення законним представником або уповноваженою особою.
Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу в межах Ужгородського району Закарпатської області (зона відповідальності 94 прикордонного загону) особа повинна:
подати звернення особисто (через законного представника), або надіслати його поштою за адресою: м. Чоп, вулиця Головна 55а, в/ч 1493;
подати електронне звернення за електронною адресою E-mail: chop_zagin@dpsu.gov.ua  Правові підстави:
стаття 24. Закону України «Про державний кордон України».
В’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуску прикордонну смугу.
Дозвіл на. в ’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу надає і здійснює у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку відповідний орган Державної прикордонної служби України.
Положення про прикордонний режим, затверджене постановою КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147, Розділ «Порядок видачі дозволів на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу».
Наказ МВС України від 29.01.2024 № 49, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 лютого 2024 р. за №215/41560 «Про затвердження форм рішень про надання/відмову в наданні або визнання недійсним дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу».

скачати бланк заяви у форматі pdf

скачати бланк заяви у форматі docx