Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті

Дата: 30.04.2025 10:34
Кількість переглядів: 628

Фото без опису24 квітня з учнями ліцею "My School" в селі Концові було проведено ряд виховних заходів спрямованих на протидію булінгу, кібербулінгу та секстінгу на тему: "Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті"

Захід організовано за ініціативи поліцейськиого офіцера громади відділу превенції Ужгородського РУП капітан поліції Мокрянин Владислав.

Під час заходу було актуалізовано питання, щодо запобігання вербуванню та тероризму, втягненню дітей у злочинну діяльність; формування навичок безпечної поведінки в Інтернеті; протидію насильству, булінгу (цькуванню), кібербулінгу тощо.

Особливий акцент було зроблено на важливості своєчасного звернення по допомогу до дорослих чи правоохоронних органів у разі виявлення вербування, проявів насильства або підозрілої поведінки.

Сьогодні освітній простір має бути не лише якісним, а й безпечним.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано