Шануємо героїв-ліквідаторів: у Холмківській громаді вручили пам’ятні нагороди до роковин аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2026 21:11
Кількість переглядів: 14

До роковин  Чорнобильської трагедії в Холмківській громаді відбулася  зустріч з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС. Це люди, які працювали в епіцентрі катастрофи: гасили пожежі, ліквідовували наслідки радіаційного забруднення, забезпечували водопостачання, надавали медичну допомогу та підтримували порядок. Від імені громади сільський голова - Тетяна Вачиля подякувала ліквідаторам за їхню самовідданість і вручила Памʼятні медалі. 
Сьогодні події 40-річної давності звучать особливо болісно й актуально, адже Україна знову стикається із загрозами ядерній безпеці. В умовах повномасштабної війни обстріли поблизу атомних обʼєктів вкотре нагадують, наскільки крихким є баланс безпеки та якими можуть бути наслідки для всієї Європи.
Тому Чорнобиль - це не лише про минуле, а й про відповідальність сьогодення.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано