22 Червня, 2022 р., 08:25
Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину? Тоді ви саме та людина, для якої ми цього разу зібрали добірку послуг на Гіді. Користуйтеся, щоб подбати завчасно про всі потрібні документи та більше через них не хвилюватися. Тут усе, що пов’язано з паспортом: Паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм Продовження строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон Одночасне оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта Тут усе, що пов’язано з ПМЖ:
20 Червня, 2022 р., 12:27
Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві - санаторно-курортним лікуванням.
18 Червня, 2022 р., 22:55
Холмківська ТГ привітала медиків  із професійним святом – у Сторожницькому будинку культури. Працівникам галузі сьогодні подякували за самовіддану працю та вручили грамоти. Із Днем медичного працівника, який в Україні відзначають щороку в третю неділю червня зі святом вітали сільський  голова Тетяна Вачиля та головний лікар КНП « Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Шинкаренко. Медикам побажали сил та міцного здоров’я, добробуту у родинах, а найголовніше – перемоги і миру в Україні!
16 Червня, 2022 р., 09:12
    Холмківська громада межує з Ужгородом і багато вимушених переселенців обирають нашу громаду для порятунку від ворожих артилерійських та ракетних обстрілів. З 24 лютого в закладах освіти ми змогли надати тимчасовий прихисток понад 750 особам. Жінки, діти, літні люди - це найвразливіші категорії, яким особливо необхідна допомога.  Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб проживання наших співгромадян було максимально комфортним.
15 Червня, 2022 р., 16:01
З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердила керівник громадської організації «Центр громадянських ініціатив «Донбас» Ольга Алтуніна.