21 Січня, 2022 р., 09:36
Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України зріс на 18,1% за підсумками січня-серпня порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 330,85 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.
21 Січня, 2022 р., 09:24
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України у разі хвороби, травми, догляду за хворим членом родини, самоізоляції від СОУГО-19 тощо склав майже 369,65 гривні за підсумками січня- серпня 2021 року. За той же період минулого року сума допомоги за один день лікарняного складала 324,15 грн - зростання у цьому році склало 45,5 грн або 14%. Збільшення розміру компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному пов’язано з ростом середньої заробітної плати в Україні. Підставою для нарахування Фондом матеріального забезпечення є подана роботодавцем заява-розрахунок. Страхувальникам надано можливість надсилати заяви- розрахунки в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису з метою оптимізації та пришвидшення фінансування, а також протидії поширенню СОУГО-19 в Україні. Нагадаємо, за підсумками восьми місяців 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані в разі хвороби, травми, самоізоляції або догляду за хворими дітьми, на суму понад 9,9 мільярда гривень - це майже на 62% більше, ніж за той же період 2020 року. Допомоги фінансуються Фондом у повному обсязі, однак сьогодні наявні затримки у строках фінансування матеріального забезпечення, пов’язані із непокриттям потреби у видатках надходженнями на рахунок ФССУ. Детальніше про причини затримок: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/977373. Слідкувати за станом фінансування можна онлайн у нашому телеграм-каналі: https://t.me/socialfund.
21 Січня, 2022 р., 09:13
Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 40,5 тис. гривень Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах. За оперативними підсумками минулого року середній розмір декретної допомоги від ФССУ склав 40,5 тисячі гривень. Це на 17,6% більше, ніж упродовж 2020 року. Зазначена допомога надається Фондом застрахованим особам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах. Слідкувати за станом фінансування декретних допомог можна онлайн у телеграм- каналі ФССУ: https://t.me/socialfund (для цього необхідно знати точну дату отримання Фондом заяви-розрахунку, поданої роботодавцем за відповідним лікарняним). Після того, як роботодавець отримав кошти від Фонду соціального страхування України, він має здійснити виплату допомоги по вагітності та пологах своїй працівниці у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати, або одразу після отримання коштів від Фонду. Звертаємо увагу, що виплата допомоги має бути здійснена роботодавцем у повному обсязі однією сумою, поділ допомоги по вагітності та пологах не передбачено.   Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
20 Січня, 2022 р., 13:23
Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 12.01.2022 № 211/3.3 „Про надання пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особисті досягнення молоді у розбудові України” інформуємо про можливість подання до Міністерства молоді та спорту України у термін до 1 березня 2022 року пропозицій щодо присудження Премії Кабінету Міністрів України за особисті досягнення молоді у розбудові України, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні (далі - Премія).
19 Січня, 2022 р., 14:52
18 січня 2022 року на подвір’ї Концівського ліцею учні та колектив закладу зустрічали новий шкільний автобус.
17 Січня, 2022 р., 13:58
Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.