19 Квітня, 2022 р., 09:11
Уже більше 6 тижнів у закладах освіти Холмківської сільської ради знаходять тимчасовий притулок вимушені переселенці із зони бойових дій нашої Батьківщини. У п’яти закладах проживає близько 200 осіб для яких забезпечено триразове харчування, спальні місця та найнеобхідніші побутові умови проживання. Вагомий внесок у забезпечення функціонування пунктів тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб роблять волонтери, громадські організації, жителі громади та працівники закладів освіти – це забезпечення продуктами харчування, засобами гігієни, медикаментами, одягом, психологічна допомога тощо.
04 Квітня, 2022 р., 20:09
Сьогодні 4 квітня  попрощалися із загиблим Героєм – Святославом Сойком. З2-річний розвідник розвідувального взводу піхотного батальйону .Народився 24 січня 1990 року в обласному центрі Закарпаття, закінчив Ужгородську школу №5. Близькі розповідають, що Святослав любив гори, підкорив чимало вершин. Мав багато друзів у різних країнах. Останні  роки жив у Франції, служив у Французькому  іноземному легіоні. Коли почув, що росія напала на Україну, одразу звернувся у військкомат і відправився добровольцем на війну. 24 березня в бою у Запорізькій області віддав  своє життя за Україну .      Батьки Святослава проживають у с. Коритняни, Ужгородського району. Керівництво та жителі  Холмківськоі ТГ висловлюють глибоке співчуттям рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять та слава Герою! Щирі співчуття рідним та близьким…
23 Березня, 2022 р., 09:30
Якщо внаслідок військової агресії Російської федерації Вам спричинено матеріальні збитки (зруйновано/пошкоджено житло, нежитлові приміщення, транспортні засоби, інше майно) чи Ви є свідком таких дій ворога щодо іншого майна, протиправних дій щодо цивільного населення (вбивства, катування, викрадення людей, виселення з житла, обстріл цивільних автомобілів) за цим посиланням Ви маєте право подати відповідні факти та, у випадку заподіяння Вам майнової шкоди, мати право на компенсацію завданої шкоди (https://warcrimes.gov.ua).