05 Січня, 2022 р., 14:03
Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.
31 Грудня, 2021 р., 08:47
Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році. Грошова компенсація Пакунка малюка Реєстрація місця проживання єПідтримка Витяг з ЄДР Довідка ОК-7 Реєстрація шлюбу Витяг з реєстру платників єдиного податку єМалятко Допомога малозабезпеченим сім’ям Обмін водійського посвідчення Гід з державних послуг — єдиний портал, де можна знайти інформацію про понад 2 тисячі держпослуг. 1,8 млн українців вже скористалися Гідом, а щодня його відвідують у середньому 10 тисяч нових користувачів.
21 Грудня, 2021 р., 12:25
Наші вихованці цими вихідними взяли участь у всеукраїнському відкритому турнірі з дзюдо «RANDORI WINTER СUP», який зібрав близько трьох сотень спортсменів з усієї України!
20 Грудня, 2021 р., 13:16
18 грудня відбулася відкрита першість з бадмінтону Холмківської сільської ради. В змаганнях прийняли участь спортсмени з Коритнян, Холмока, Концова, Минаю. Турнір проходив в парній категорії. В запеклій боротьбі перше місце вибороли Кучмаші Чобі та Кулишов Олександр. Друге місце за Карляк Віталій та Потурнак Мар'ян. Бронзу розділили Варга Каріна разом з Денісов Максим та Бохін Аніта разом з Ісмайлов Крістіан. Всі учасники отримали нагороди та пам'ятні призи.
20 Грудня, 2021 р., 13:11
У переддень Святого Миколая у СК «Юність» відбувся Кубок Холмківської сільської ради з міні-футболу серед юнаків 2007-2008 років народження.  У напруженій боротьби переможцем стала команда з села Сторожниці. Срібні та бронзові нагороди вибороли команди Концова та Коритнян відповідно. Всі команди-учасниці отримали футбольні м’ячі, переможців та призерів нагородили кубками та дипломами, а гравців - медалями. Оргкомітетом також було відзначено та нагородження пам’ятними призами кращих в номінаціях: - кращий воротар - Семен Артем зі Сторожниці  - кращий захисник - Бабич Михайло з Шишлівців  - кращий нападник - Прокоп Василь з Коритнян  - кращий гравець - Медведь Максим з Концова
15 Грудня, 2021 р., 11:42
Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про перевезення залізничним та авіаційним транспортом: