09 Вересня, 2021 р., 10:35
Постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2021 року № 890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань прикордонного режиму» внесено зміни до ПКМУ №1147 «Про прикордонний режим» від 27 липня 1998 року, №1199 «Про контрольовані прикордонні райони» від З серпня 1998 року та №38 «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України» від 30 січня 2015 року. Інформуємо громаду, підприємства, що господарюють на території громади, мисливські колективіви, а також місцеве населення, що проживає в межах прикордоння, прикордонного району або безпосередньо вздовж державного кордону України. З метою недопущення порушення законодавства України з прикордонних питань проводимо роз’яснення вимог, що викладені в ПКМУ N 890 (890-2021-п) від 04.08.2021 року.
02 Вересня, 2021 р., 14:36
Свято Першого Дзвоника завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік в школах. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний.  Сьогодні  всі заклади освіти нашої громади гостинно відчинили для учнів свої двері і запросили  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.  Цьогоріч Країна Знань Холмківської громади поповнилася понад 120 новими жителями – першокласниками. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх –обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості. Вітання та подарунки найменшим школярам сьогодні вручали представники депутатського корпусу Холмківської сільської ради. Вчіться, мрійте, творіть ,відкривайте світ знань і нехай цей рік буде кращим за минулий! З Днем знань!
01 Вересня, 2021 р., 22:28
1-го вересня - дуже хвилюючий день для школярів і студентів. Найбільше хвилюються діти-першокласники та їхні батьки. Хтось з радістю зустрічає цей день, а хтось сумує за літом, що пішло, але бути байдужим до цієї дати неможливо. Тому сьогодні депутати Холмківської ТГ привітали першокласників з Днем знань. Нехай цей навчальний рік принесе велику удачу, нехай кожен його день дарує веселий настрій та відмінні оцінки.
25 Серпня, 2021 р., 15:59
Наші спортсменки- гімнастки стали учасницями навчально-тренувального збору з художньої гімнастики, які проходили у СК «Юність». Десять днів дівчата тренувались під керівництвом Євгенії Гомон, дворазової учасниці Олімпійських Ігор у Лондоні та Ріо-де-Жанейро, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та літніх Універсіад.
25 Серпня, 2021 р., 12:06
Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху»