12 Березня, 2021 р., 11:41
12 березня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Холмківської сільської ради, на якому було розглянуто питання вжиття додаткових заходів та посилення контролю за протиепідемічною ситуацією на території громади.
11 Березня, 2021 р., 08:54
Вітаємо учнів Тарнівецької ДШМ  класу фортепіано:
06 Березня, 2021 р., 22:38
06 березня 2021 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Холмківської сільської ради, на якому було розглянуто питання про стан епідемічної ситуації по захворюваності на короновірусну хворобу COVID-19 на території громади.
05 Березня, 2021 р., 13:40
05 березня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Холмківської сільської ради, на якому було розглянуто питання вжиття додаткових заходів та посилення контролю за протиепідемічною ситуацією на території громади.
02 Березня, 2021 р., 14:50
16 лютого 2021 відбувся Всеукраїнський дистанційний конкурс піаністів «Forte Piano”.  Вітаємо учнів  Тарновецької ДШМ з призовими місцями!
15 Лютого, 2021 р., 16:35
Головне управління ДПС у Закарпатській області повідомляє про результати реалізації в Україні додаткових заходів підтримки громадян та малого бізнесу, які запроваджені законом України від 04 грудня 2020 № 1072- IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших заходів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороб СОVID-19, спричиненої короно-вірусом SARS-CoV-2» у частині списання податкового боргу, який не перевищує 3060 гривень.