21 Травня, 2021 р., 11:14
20 травня 2021 року  спеціалісти служби у справах дітей Холмківської сільськох ради спільно з лейтенантом  поліції - Ляшенко Мар'яною  Карлівною  прийняли участь в проведенні лекції «СТОП – шкільний булінг!», який для учнів 5-11 класів Концівської ОЗЗСО І-ІІІст.  був підготовлений лейтенантом  поліції - Ляшенко Мар'яною  Карлівною, Та працівниками ССД Холмківської сільськох ради: Повханич Ганною Іванівною та Балаж Тетяною Іванівною.
22 Квітня, 2021 р., 13:08
26 квітня о 15.00 у будинку культури с. Сторожниця відбудеться,  з дотриманням карантинних вимог,  година пам’яті присвячена 35 річниці до дня аварії на Чорнобильській АЕС.
08 Квітня, 2021 р., 15:35
Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства, - розповідають у Міністерстві соціальної політики. - COVID-19 безжально змінив життя людей, з’явилися додаткові фактори, які провокують прояви домашнього насильства. Саме тому за ініціативи Міністерства соціальної політики в Україні розпочато  інформаційну кампанію „Не дай домашньому насильству шанс!”.
19 Березня, 2021 р., 15:00
19 березня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Холмківської сільської ради, на якому було розглянуто питання вжиття додаткових заходів та посилення контролю за протиепідемічною ситуацією на території громади.